Straipsnių skelbimo taisyklės

Kiekvienas norintis paskelbti straipsnį šiame tinklapyje gali tai padaryti. Atsiuskyte straipsnį adresu: admin(a)laimetojas.lt, ir jis bus įdėtas jei atitinka tinklapio taisykles. Siunčiant straipsnį nurodykite kaip jus pristatyti, ir kokią informaciją apie jus galima skelbti (autorius, pareigos, antraštė ir t.t.).

Tinklapis ir jo sąvininkas neasako už straipsnio tūrinį ir išdėstomas mintis. Taip pat tinklapis ir jo sąvininkas netikrins rašančiojo tapatybės. Straipsnis talpinamas tinklapyje nemokamai tik tuo atvėju jei straipsnis nėra komercinės paskirties (reklaminis) arba politinė – propagandinė informacija.  Taip pat nebus skelbiama bet kokia informacija neatitinkanti žmogiškumo, moralės ir taikos principus, skatinanti neapykantą arba ekstremizmą.

Tinklapis nesiruošia uždrausti komentuoti straipsnius ar kitus komentarus.  Komentarai neatitinkantys padorumo ir moralės normų, o taip pat įžeidžiantys, ir reklaminiai gali buti šalinami. Komentarų tinkamumą nustato tinklapio Laimėtojas.lt administratorius. Sprendimas pašalinti komentarą priimamas tinklapio administratoriaus ir yra neginčijamas. Kas nori rašyti nesamones ir įžeidimus tegul kuria savo tinklapį, o čia turi būti tvarka.